Znajdź zagranicznego partnera do projektów związanych z przywracaniem zdrowia gleb w Europie

W związku z otwartymi naborami wniosków w ramach misji mającej na celu przywrócenie zdrowia glebom w Europie (SOIL MISSION), informujemy, że na stronie projektu Nati00ns, wspierającego implementację misji glebowej, udostępnione zostało narzędzie umożliwiające poszukiwanie partnerów międzynarodowych do projektów w zakresie tworzenia tzw. Żywych Laboratoriów (ang. Living Labs) oraz ich stref demonstracyjnych (ang. Lighthouses). Poszukiwanie partnerów dotyczy dwóch tematów w obrębie otwartego konkursu SOIL MISSION:

 

Aby wziąć udział w wydarzeniach związanych z sieciowaniem i zawiązywaniem konsorcjów, należy zarejestrować się na stronie i założyć profil – otwórz

 

Nawiązywanie współpracy  i przygotowywanie wniosków trwa! Do dnia 14.04.2023 r. na stronie b2match zarejestrowało się już ponad 130  uczestników, reprezentujących zarówno organizacje badawcze, jak i przedsiębiorstwa czy organizacje NGO z krajów UE oraz spoza UE. 

 

Więcej informacji na temat pozostałych 7 otwartych tematów w misji A Soil Deal for Europe oraz możliwości aplikowania o projekty w ramach tej misji dostępnych jest na stronie: Funding and Tender portal

 

Szczegółowe omówienie tematów przez KE i nagranie z info dnia KE dostępne – otwórz

 

Zapraszamy do rejestracji, a w przypadku pytań i konsultacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w NCBR.