Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,

ten czas, Świąt Bożego Narodzenia, to zgodnie z polską tradycją, doskonała okazja do złożenia najserdeczniejszych życzeń osobom, które dla nas są ważne. Partnerzy SIR, członkowie Grup Operacyjnych EPI, pracownicy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz jednostek doradztwa rolniczego, a także inne osoby aktywnie z nami współpracujące, przyjmijcie od nas życzenia pełne zdrowia, szczęścia i radości. Niech nie opuszcza Was pomysłowość, zapał i energia do dalszych działań, które przełożą się na kolejne innowacyjne rozwiązania poprawiające konkurencyjność polskiego rolnictwa i podnoszące jakość życia zawodowego i osobistego na polskiej wsi. 

Przy tej szczególnej okazji przyjmijcie również serdeczne podziękowania za Wasze zaangażowanie, wkład i aktywność w czasie wszystkich działań realizowanych przez SIR. Jest to szczególnie dla nas ważne, bo to Wy tworzycie Sieć SIR i sprawiacie, że stała się ona marką i efektywną częścią stymulowania transferu wiedzy i innowacji.

Przed nami Nowy Rok, z nową Wspólną Polityką Rolną na lata 2023-2027. Przed nami wspólne, nowe wyzwania związane z nowymi projektami, w ramach nowych ram regulacyjnych. Życzymy Państwo wielu sił, nieograniczonej kreatywności i wzajemnego zrozumienia, aby wszystkie plany stały się rzeczywistością.

 

Krajowy Zespół SIR