Inauguracja Europejskiej Sieci WPR

Już jutro w Brukseli, 6 października 2022 roku, Europejska Sieć na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (ENRD) i Europejskie partnerstwo innowacyjne na rzecz wydajnego i zrównoważonego rolnictwa (EIP-AGRI) połączą się w sieć stworzoną dla wspierania nowej Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027. Europejską Sieć WPR!

Wydarzenie oglądaj tutaj!

Celem Sieci Europejskiej Wspólnej Polityki Rolnej jest optymalizacja przepływu informacji o rolnictwie i programach dla obszarów wiejskich w UE. Będzie platformą wymiany wiedzy i informacji, wzajemnego uczenia się oraz wymiany doświadczeń i dobrych praktyk we wdrażaniu WPR, służącą wszystkim obywatelom krajów unijnych.

Więcej o nowej WPR – tutaj!

Inauguracja odbywająca się w Brukseli, zbudowana zostanie wokół interaktywnych sesji, a jej uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach dotyczących wdrażania, innowacji, ewaluacji i komunikacji. Jednym z ważnych punktów wydarzenia, będzie zaplanowana na godzinę 9:30, ceremonia ogłoszenia zwycięzców i wręczenia nagród w konkursie Rural Inspiration Awards 2022.

O polskich finalistach RIA 2022 przeczytasz na portalu KSOW – kliknij

 

Dla zainteresowanych najświeższymi informacjami na temat Sieci WPR UE, zachęcamy do śledzenia jej kanałów w mediach społecznościowych: Twitter, LinkedIn, Facebook, YouTube.

Sprawdź program wydarzenia.

 

Źródło: KSOW