BIOEXPO – Polskie Forum Żywności Ekologicznej

Jak co roku, podczas Targów BIOEXPO w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, odbędzie się Polskie Forum Żywności Ekologicznej. Będzie to okazja do rozmowy na temat bioproduktów, rolnictwa ekologicznego, trendów na różnych rynkach czy zielonej planety. Gośćmi czwartej edycji będą m.in. przedstawiciele IFOAM Organics Europe, Austriackiego Ministerstwa Rolnictwa, międzynarodowych organizacji branżowych czy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Organizatorem Forum jest Polska Izba Żywności Ekologicznej. Odbędzie się ono 6-8 października 2022 roku. Forum to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które porusza temat żywności ekologicznej.

 

Zapraszamy do udziału w Forum i stoisku PIŻE! Żeby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na targi tutaj: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/ oraz wypełnić formularz tutaj: https://forms.gle/89AkWEKwo9pm8Wku5

 

 Pełen program Forum oraz stoiska PIŻE na Targach BIOEXPO dostępny również tutaj: https://jemyeko.com/polskie-forum-zywnosci-ekologicznej-2022/

 

Polskie Forum Żywności Ekologicznej w 2022 roku odbywa się w ramach projektuPrzestaw się na eko – szukaj Euroliścia”. Dofinansowane przez Unię Europejską.