Europejskie Forum Rolnicze

Zachęcamy do udziału w nadchodzącym Europejskim Forum Rolniczym, jednym z największych wydarzeń branży rolno-spożywczej.

Zaplanowana w dniach 17-18 marca 2022r. wiosenna edycja, odbędzie się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa.

Europejskie Forum Rolnicze to dwa dni dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskim i europejskim rolnictwem. To również miejsce, gdzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania i narzędzia pozwalające podnosić jakość produkcji rolnej.

Głównym punktem wydarzenia będzie debata nt. nowej perspektywy finansowej Wspólnej Polityki Rolnej, zwłaszcza w odniesieniu do Europejskiego Zielonego Ładu i walki ze zmianami klimatycznymi.

W dyskusji wezmą udział przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz ministrowie rolnictwa z Polski i krajów Unii Europejskiej. W drugim dniu Forum kluczowa debata poświęcona będzie możliwościom rozwoju handlu polskimi produktami rolno-spożywczymi. Wśród panelistów znajdą się przedstawiciele rządu, organizacji producenckich oraz wiodących instytucji handlowych krajowych i zagranicznych.

W programie konferencji przewidziano również tematyczne panele dyskusyjne z udziałem ekspertów branży rolno-spożywczej, przedstawicieli świata nauki, organizacji branżowych oraz firm związanych z sektorem. Obok dyskusji prezentowane będą nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa, przetwórstwa, produkcji i handlu rolniczego.

Już dzisiaj zachęcamy do kontaktu firmy i organizacje, zainteresowane udziałem w Europejskim Forum Rolniczym w roli Wystawców. Informacje udzielane są pod adresem mailowym:kontakt@forum-jasionka.pl oraz telefonicznie: + 48 663 455 366.

Więcej informacji

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

mar 17 - 18 2022

Czas

All Day

Etykiety

Inne
Kategoria

Skip to content